Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Recalcularea pensiilor militare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Recalcularea pensiilor militare

-LEGEA 119/2010
HGR 735/28.07.2010
ORDINUL COMUN MAI,MAN,SRI
SALARIILE MEDII SI BRUTE PE ECONOMIE
Accesati link-urile de mai jos si puteti citi Legea nr. 119/2010, HG nr. 735/2010 precum si care au fost salariile medii lunare pe economie in perioada 1934-2010, utilizate pentru calculul punctajului mediu anual.

www.avocatnet.ro/content/for...