Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Cred ca salariul meu nu este calculat corect.
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Cred ca salariul meu nu este calculat corect.

Sunt functionar public de executie,intr-o primarie de oras,inspector, clasa I ,grad profesional superior,treapta 1,nivel studii S,22 de ani vechime.Ce salariu ar trebui sa am in prezent,(dupa reducerea cu 25%)? Va rog sa-mi raspunde-ti.:)
1624 salar dec 2009
406 sp.vechime - 25%
2030 salar baza ian. 2010
1523 salar brut diminuat 01.07.2010 (-25%)
in cazul in care nu mai beneficiati de alte sporuri sume compensatorii sau alte drepturi de natura salariala
Multumesc!:)