avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 999 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Cred ca salariul meu nu este calculat corect.
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Cred ca salariul meu nu este calculat corect.

Sunt functionar public de executie,intr-o primarie de oras,inspector, clasa I ,grad profesional superior,treapta 1,nivel studii S,22 de ani vechime.Ce salariu ar trebui sa am in prezent,(dupa reducerea cu 25%)? Va rog sa-mi raspunde-ti.:)
Cel mai recent răspuns: monalisa2010 , utilizator 14:28, 29 Iulie 2010
1624 salar dec 2009
406 sp.vechime - 25%
2030 salar baza ian. 2010
1523 salar brut diminuat 01.07.2010 (-25%)
in cazul in care nu mai beneficiati de alte sporuri sume compensatorii sau alte drepturi de natura salariala
Multumesc!:)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Spor conducere ContSters363781 ContSters363781 Buna ziua, Lucrez intr-o primarie si as dori sa stiu daca un functionar public cu functia de sef birou contabilitate, gradul III , clasa 72, cu o vechime in ... (vezi toată discuția)
Salariu inspector superior Justitiarul711 Justitiarul711 Va rog frumos sa-mi comunicati care este salariul de baza a unui inspector, studii superioare, grad superior, cu peste 25 ani vechime ca functionar public? Va ... (vezi toată discuția)
Care ar trebui sa fie salariul meu? iolanda35 iolanda35 Sunt functionar public de executie,inspector, clasa I ,grad profesional superior,treapta 1,nivel studii S,22 de ani vechime.Ce salariu ar trebui sa am in ... (vezi toată discuția)