Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa poluare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa poluare

Cum se poate recupera taxa de poluare pentru masinile second-hand ?:-/
prin instanta.
#- urmariti topicurile in materie la aceasta intrebare se raspunde aproape zilnic...
Costel DRAGOMIR, Avocat
Cand ati platit-o?si unde?
Recuperarea taxei pe mediu se face pri parcurgerea a două etape, de preferinţă prin intermediul unui avocat, dacă sunteţi din jud. Mureş vă pot ajuta, sunaţi la 0740028422