Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... M-am saturat de toti cei care \"conduc\"aceasta tara ...
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

M-am saturat de toti cei care "conduc"aceasta tara fara sa faca nimic pentru romani

m-am saturat de toti cei care "conduc"aceasta tara fara sa faca nimic pentru romani.au trecut 21 de ani de la revolutie si nu s-a schimbat nimic,incotro ne indreptam?sunt roman dar mi-e scarba de ceea ce a devenit romania.
Credeti? De 20 de ani se tot rotesc la putere. Ceea ce au avut de spus fiecare, a spus cand au fost la putere, dar si in opozitie, ca faci o anume treaba si cand stai in opozitie. Credeti ca mai avem pe cine alege?
Ca daca unii mi-au crescut salariul fara sa le pese ce se intampla dupa ce pleaca de la putere si vin altii si mi-l taie ...pe motiv ca nu mai sunt bani de salarii ca au fost "papati"....in cine sa mai crezi?
Pentru mine toti sunt la fel, alegerile au ramas un prilej de a cheltui bani de pomana, ca de ales...tot prost alegem pentru ca nu avem ce sa alegem.
~ Conținut șters la cerere ~