avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 811 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... cesiune faliment
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

cesiune faliment

am avut un srl si l-am vindut cu datorii la fisc iar dupa 2 luni mi-a sosit o citatie de la tribunal ca firma este in insolventa faliment
Cel mai recent răspuns: Adrian Stoica , Practician in insolventa 06:44, 2 August 2010
si care este intrebarea ??

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Faliment sau insolventa ? ajutor nicoalex78 nicoalex78 Buna ziua ! Va rog sa ma ajutati cu un raspuns pentru ca toata lumea vrea sa imi ia banii si nu ma invata bine deloc. Am consultat trei oameni si mi-au dat ... (vezi toată discuția)
Insolventa faliment rica-camelia@yahoo.com rica-camelia@yahoo.com pentru d-ul adrian stoica cu respect am vindut firma cu datorii la fisc la 31 mai an certficat de radiere de la rc sediul firmei sa mutat in alt judet am ... (vezi toată discuția)
Asumarea raspunderii administratorului firma fara datorii roxana35 roxana35 Am o firma care din 2003 nu a mai avut activitate, nu are nici un fel de datorii nici la furnizori si nici la finante. In 2008 am primit o adresa de la ... (vezi toată discuția)