Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediu crestere si ingrijire copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediu crestere si ingrijire copil

Daca copilul este nascut la 1 iulie 2010 care este prima luna care se completeaza pe adeverinta: iulie sau iunie
dupa mine pt o zi nu puteti trece salariu, deci se incepe adev cu venitul din luna iunie