avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 473 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediu crestere si ingrijire copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediu crestere si ingrijire copil

Daca copilul este nascut la 1 iulie 2010 care este prima luna care se completeaza pe adeverinta: iulie sau iunie
Cel mai recent răspuns: Daniela Camelia Nicolae , Consilier juridic 13:03, 3 August 2010
dupa mine pt o zi nu puteti trece salariu, deci se incepe adev cu venitul din luna iunie

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Mod de calcul indemnizatie ccc florinact florinact Buna ziua, Va rog sa ma ajutati si pe mine sa rezolv urmatoarea problema: angajata cu salariu minim pe economie, am nascut pe 24 ianuarie 2007 si sunt in CIC ... (vezi toată discuția)
Adeverinta concediu crestere copil LAZAROVICI ALINA LAZAROVICI ALINA Buna ziua, am si eu cateva nelamuriri, am de completat la o angajata o adeverinta pt calcul indemnizatiei de crestere copil. Copilul s-a nascut in data de ... (vezi toată discuția)
Indemnizatii crestere copil cu venituri din drepturi de autor Adinavasile Adinavasile Buna ziua, Am nascut pe 3 mai 2011 si pe langa activitatea salariala din ultimele 12 luni am avut si 2 contracte de drepturi de autor diferite: unul ian-iun ... (vezi toată discuția)