Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... biletul de avion rezervat pe internet
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

biletul de avion rezervat pe internet

Buna ziua,pana la urma s-a rezolvat problema cu iesirea din tara a minorei.
Mai am o singura nelamurire .Verisoara ei i-a rezervat in Italia biletul de avion pe internet.Mi-a spus ca va trimite mail cu acel document si ca trebuie sa il printez.
L-am printat,care este urmatorul pas?Cu acest document si cu seria lui voi ridica biletul de la aeroport?
Va multumesc.
la informatii ,in aeroport veti primi toate informatiile.in ziua plecarii va prezentati cu circa 2 ore mai devreme decat ora decolarii.totul este inregistrat in computer ,nu primiti bilet in mana.succes.
pai cum si nu va avea nici un bilet?ce va arata la poarta?
Cum se procedeaza?
alexandra2000, utilizator
la informatii spune-ti ca are bilet rezervat si aratati hartia pe care ati printat-o ,va spune la ce poarta sa mergeti.biletul este inregistrat in computer.nu va faceti griji ca nu este unica persoana care circula cu bilet rezervat.