Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale ajutor!
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

ajutor!

Buna ziua!
Am si eu o problema si ma gandeam ca poate ma ajutati cu un raspuns. Am incheiat acuma ceva timp un contract de asociere in participatiune cu o alta societate, iar produsul care rezulta in urma acestei asocieri il vand tot asociatului pe baza de contract de vanzare-cumparare. Acum insa intampin unele greutati din acest punct de vedere. Puteti sa-mi spune-ti si mie daca este legal ca asociatul sa fie si unic cumparator?!
Va multumesc anticipat!
cum reusesti sa introduci asa ceva in contabilitate nici nu vreau sa ma gandesc #-o
Pare chiar asa de greu?