Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale firme
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

firme

daca am o societate care este inchisa pe 3 ani se poate reactiva dupa noua lege?
imi permit, cu voia dvs, sa corectez intrebarea si va rog sa-mi spuneti daca gresesc: cred ca va referiti la o societate cu activitatea suspendata pe durata de trei ani .
Dupa cum obs. durata suspendarii este limitata, prin urmare la expirarea perioadei societatea iese din regimul de suspendare.
La ce noua lege va referiti ?