Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate e buna facultatea?
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

e buna facultatea?

as vrea s ma inscriu la univ lucian blaga sibiu,fac de drept...ce parere aveti?e buna?multumesc ast rasp
Eu va recomand calduros aceasta facultate . Sunt profesori de exceptie si se face carte.Este de stat si are multa credibilitate, si chiar diverse recunoasteri pe plan international .
multumesc mult...
ulbsibiu.ro
cine doreste sa invete, invata la orice facultate; depinde de responsabilitatea cu care fiecare dintre noi abordam problema si de viitorul pe care dorim sa ni-l cladim; atunci cand nu te bazezi pe sistemul PCR, inveti, inveti si iarasi inveti...
avocat Cristina Popescu