Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... exista concediul post natal dupa cei 2 ani de ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

exista concediul post natal dupa cei 2 ani de indemnizatie crestere copil?

doresc sa stiu daca se poate lua concediu post natal cel de 126 de zile,dupa ce termini indemnizatia de crestere copil de 2 ani
daca mai faci un copil poti beneficia de concediu dupa nastere(adica concediu post natal)/
Multumesc mult pentru raspuns, dar in baza carei legii se aplica? Eu am cautat si nu am gasit