Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Ajutor
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Ajutor

bunicul meu are dreptul la ajutorul de inmormantare,daca bunica mea a murit iar ea nu a lucrat niciodata si nu era asigurata. se folosea de asigurarea bunicului.
da