Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... declaratie de recurs
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

declaratie de recurs

In portalul judecatoriei Sector 1 imi apare intr-un dosar civil ca la dosar exista declaratie de recurs dar in dosar nu am gasit nimic cu privire la recurs...nici cerere nici declaratie nici motive nic taxa de timbru. Mentionez ca cauza a fost disjunsa prntr-o cerere reconventionala de catre judecator iar la noul dosar iar nimic. Disjungerea apare in hotarirea cu drept de recurs. Poate cineva sa ma lamureasca?
Ati fost sa intrebati daca s-a declarat sau nu cale de atac?