Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Stabilirea codului CAEN pentru PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Stabilirea codului CAEN pentru PFA

Doresc să înfiinţez un PFA cu următoarele domenii de activitate
- identificarea de proiecte, respectiv a posibilităţilor de plasare pe piaţă a unor produse speciale (electronică sanitară, aparat de încărcat saci speciali cu nisip). Studiul pieţii. (domeniul principal)

- repararea electronicii sanitare defecte (la beneficiar)

Vă rog să mă ajutaţi cu codurile CAEN corespunzătoare.

Cu mulţumiri respectuoase