avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1948 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Stabilirea codului CAEN pentru PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Stabilirea codului CAEN pentru PFA

Doresc să înfiinţez un PFA cu următoarele domenii de activitate
- identificarea de proiecte, respectiv a posibilităţilor de plasare pe piaţă a unor produse speciale (electronică sanitară, aparat de încărcat saci speciali cu nisip). Studiul pieţii. (domeniul principal)

- repararea electronicii sanitare defecte (la beneficiar)

Vă rog să mă ajutaţi cu codurile CAEN corespunzătoare.

Cu mulţumiri respectuoase
Cel mai recent răspuns: MARGARETA STANCIU , Avocat 21:40, 18 August 2010

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cod caen activitati de artizanat - coduri gresite sau corecte? adelyna23 adelyna23 Buna ziua Am fost azi la RC ca sa inregistrez un PFA pentru activitati de artizanat: bijuterii din margele de nisip cusute manual prin brodare. La cod CAEN ... (vezi toată discuția)
Pfa > multiple coduri caen rbh007 rbh007 Buna ziua, Ma aflu in situatia de a infiinta un PFA (impozitarea in sistem real) avand ca si cod caen principal 3213 (Fabricarea imitatiilor de bijuterii si ... (vezi toată discuția)
Vreau sa infiintez un ii dar nu stiu exact ce coduri caen sa pun catalin87 catalin87 Salut. Urmeaza sa deschid o inteprindere individuala, dar nu sunt hotarat in legatura cu codurile CAEN. Cu ce ma ocup: In principal (tot timpul ... (vezi toată discuția)