Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Proces CEDO
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Proces CEDO

Buna seara,

Am si eu un amic foarte bun ,care Curtea de la CEDO i-a acceptat dosarul si acum trebuie sa trimita toate actele.Am inteles ca trebuiesc traduse in limba engleza,dar intrebarea mea este urmatoarea.Trebuiesc si legalizate sau sa aibe stampila unui translator autorizat???
Astpt un raspuns de la dumneavoastra.

Ioana
Da.:)
Multumesc mult pentru raspuns.M-am chinuit atat de mult sa i le traduc eu ...#-o, si acum sa inteleg ca are nevoie de un translator autorizat X-(#-o#-o#-o
ioana0606 a scris:

Multumesc mult pentru raspuns.M-am chinuit atat de mult sa i le traduc eu ...#-o, si acum sa inteleg ca are nevoie de un translator autorizat X-(#-o#-o#-o

Din pacate :( Oricum sper ca nu le-ati tradus pe toate :)
Ba chiar pe toate le-am tradus,pentru ca luni trebuie sa trimita actele la CEDO:(#-o.Acum ce pot face?????Nimic:(((((
din pacate nimic :luck: