Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Conductele unei societati pe terenul meu
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Conductele unei societati pe terenul meu

Am un teren in proprietate , traversat de doua conducte RAJA . Exista proiect de deviere aprobat dar cine plateste lucrarea? Va multumesc!
RAJA trebuie sa plateasca.