avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 732 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... TITLU CONVERSIE
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

TITLU CONVERSIE

Asociatia Nationala pentru Restituirea proprietatilor mi-a remis prin posta un TITLU DE CONVERSIE in valoare de 150.000 RON.
Intrebarea e ce fac in continuare cu acest Titlu pe care l/am obtinut in actiuni adica 150.000 actiuni de 1 RON Care sunt pasii de urmat. Fac precizarea ca valoarea de 150 000 RON este peste 500 000 RON pe care cei de la Autoritate au spus ca/i voi primi CANDVA in numerar.
Cu multumiri
Cel mai recent răspuns: legalmgm , utilizator 00:41, 23 August 2010
Vezi:
Hotararea Guvernului nr. 128/2008 privind modificarea si completarea Normelor metodologice de aplicare a titlului VII - Regimul stabilirii si platii despagubirilor aferente imobilelor preluate in mod abuziv - din Legea nr. 247/2005 privind reforma in domeniile proprietatii si justitiei, precum si unele masuri adiacente, aprobate prin Hotararea Guvernului nr. 1.095/2005.

Informatii gasiti la
[ link extern ]
si la
[ link extern ]
Ultima modificare: Luni, 23 August 2010
legalmgm, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Plata cu prioritate despagubiri dumitru2000 dumitru2000 [b]* art. 18 ind. 2 pct.5. Prin derogare de la prevederile pct. 18 ind. 2 pct. 4, în cazuri excepţionale, temeinic motivate (cazuri medicale, cazuri sociale ... (vezi toată discuția)
Rog ajutor comunicare text de lege actualizat urgent cassy cassy buna seara ! ma poate ajuta cineva cu HG 527/19 apr. 2006 publicata in M.O. 388/2006 cu textul la zi ? HG 527/2006 priveste contractul cadru si onorariile ... (vezi toată discuția)
Anrp - ce e de facut cu ei? Costica33 Costica33 Buna ziua, Am un dosar care a intrat acum 1 an si ceva la ANRP. Tot zace prin sertare pe acolo asteptind sa-i vina rindul, nu se stie cind. As avea sansa ... (vezi toată discuția)