Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... TITLU CONVERSIE
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

TITLU CONVERSIE

Asociatia Nationala pentru Restituirea proprietatilor mi-a remis prin posta un TITLU DE CONVERSIE in valoare de 150.000 RON.
Intrebarea e ce fac in continuare cu acest Titlu pe care l/am obtinut in actiuni adica 150.000 actiuni de 1 RON Care sunt pasii de urmat. Fac precizarea ca valoarea de 150 000 RON este peste 500 000 RON pe care cei de la Autoritate au spus ca/i voi primi CANDVA in numerar.
Cu multumiri
Vezi:
Hotararea Guvernului nr. 128/2008 privind modificarea si completarea Normelor metodologice de aplicare a titlului VII - Regimul stabilirii si platii despagubirilor aferente imobilelor preluate in mod abuziv - din Legea nr. 247/2005 privind reforma in domeniile proprietatii si justitiei, precum si unele masuri adiacente, aprobate prin Hotararea Guvernului nr. 1.095/2005.

Informatii gasiti la
[ link extern ]
si la
[ link extern ]
legalmgm, utilizator