Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Nu am primit indemnizatia de somaj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Nu am primit indemnizatia de somaj

Pana pe data de 25 trebuie sa ridic somajul de la posta dar problema e ca nu au ajuns acolo banii.Tatal meu lua somajul pana pe 20 cel tarziu. Unde trebuie sa ma adresez sa vad ce s-a intamplat. Sa vorbesc la posta sa verifice si la celelalte oficii postale poate s-a incurcat ceva pe acolo? Credeti ca face posta asa ceva?
Intai vorbiti la AJOFM sa vedeti daca au fost expediati banii si apoi vorbiti la Posta.