avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 674 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Nu am primit indemnizatia de somaj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Nu am primit indemnizatia de somaj

Pana pe data de 25 trebuie sa ridic somajul de la posta dar problema e ca nu au ajuns acolo banii.Tatal meu lua somajul pana pe 20 cel tarziu. Unde trebuie sa ma adresez sa vad ce s-a intamplat. Sa vorbesc la posta sa verifice si la celelalte oficii postale poate s-a incurcat ceva pe acolo? Credeti ca face posta asa ceva?
Cel mai recent răspuns: Valeriu TUDOR , Consultant resurse umane 22:28, 24 August 2010
Intai vorbiti la AJOFM sa vedeti daca au fost expediati banii si apoi vorbiti la Posta.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Predare scrisoare recomandata sexu sexu la o scrisoare recomandata ,postasuln trebuie sa sune la usa ,sau doar la interfon ?(mentionez ca stau la patru ) (vezi toată discuția)
Posta romana mariusbt1 mariusbt1 buna seara am o intrebare:daca eu trimit un colet cuiva cu plata ramburs,iar persoana respectiva nu ridica coletul, acel colet se intoarce la mine. intrebare: ... (vezi toată discuția)
Furat colet posta romana wildkatt wildkatt Buna ziua! Trebuia sa primesc un colet din Anglia. Am primit avizul pe 25 mai 2019 (doamna de la posta tot spunea ca e 15, ca e 1 acela, nu 2 - daca are ... (vezi toată discuția)