Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Modificare sediu social PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Modificare sediu social PFA

Buna ziua,

Sunt PFA cu norma de venit si vreau sa-mi mut sediul social din Bucuresti in provincie.Ce trebuie sa fac?
Multumesc
Va prezentati la ONRC si completati un formular, plus taxa..