Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... COMUNICAT Casa de pensii
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

COMUNICAT Casa de pensii

[ link extern ]

"Venitul net realizat este determinat în cazul contabilităţii în partidă simplă, ca diferenţă între venitul brut şi cheltuielile deductibile aferente realizării venitului, conform prevederilor Codului Fiscal, iar în cazul normelor anuale de venit este determinat pe baza acestor norme anuale de venit; "
Popu, utilizator
[ link extern ]

Care e problema!:))Aratati-mi si mie care e problema?! (Seitan)