Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... DARII
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

DARII

Daca realizez venituri salariale si am si pfa dar fara activitate(clienti) mai platesc asigurari indemnzatii,etc.?
Depuneti notificari din care sa rezulte ca nu realizati venituri.