Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 CAEN SEX SHOP?
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

CAEN SEX SHOP?

Buna ziua!
In ce cod CAEN se incadreaza un sex shop?
Multumsec!
cum e comertul..en gros sau en-detail:D
Interesant comert...trebuie sa aveti obligatoriu in obiectul de activitate:
4618 - Intermedieri in comertul specializat in vanzarea produselor cu caracter specific, nca,
4619 - Intermedieri in comertul cu produse diverse
4690 - Comert cu ridicata nespecializat ( pentru en-gros si import-export):D
4778 - Comert cu amanuntul al altor bunuri noi, in magazine specializate;
4765 - Comert cu amanuntul al jocurilor si jucariilor in magazine specializate.
Ca obiect principal 4778.
Si sa auzim numai de bine!