Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... BRD/BCR si comisionul de risc
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

BRD/BCR si comisionul de risc

Am fost la BCR si mi s-a spus mai mult in ras ca acel comision de risc nu se scoate la contractele vechi ci doar la cele noi... la BRD este acelasi comision de risc daca aveti timp astept un raspuns un mesaj ofline pe messenger marinaru777 sau un mai pe marinaru777@yahoo.com
Buna ziua,
Am 2 credite la Brd unul de nevoi personale celalalt credit Prima casa.La ambele platesc comision de risc 140 lei respectiv 50 euro.Ce ar trebui sa fac pentru a nu mai plati aceste sume?Precizez ca in contractele de credit nu apare denumirea de "comision de risc" ci comision de administrare credit, pe brd-net insa apare scris :"denumire operatiune- comision administrare credit" iar la "detalii operatiune -comision de risc".Ce pot face in aceasta situatie?Multumesc!