avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1995 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cum recuperez banii de pe concediul medical???
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cum recuperez banii de pe concediul medical???

Nu reusesc sa contactez angajatorul care nu vrea sa-mi plateasca banii aferenti concediului medical, sunt si insarcinata. Celorlalti angajati le plateste salariul. Ce se poate face?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:46, 2 Septembrie 2010
:offtopic: Interventie moderator
Nu mai deschideti mai multe topicuri cu aceeasi problema.
Aveti deja deschis un topic pe Sectiunea Contabilitate Salarii ...urmariti rasunsurile primite pe aceasta sectiune.
www.avocatnet.ro/content/for...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fisa aptitudini daniela-claudia daniela-claudia cand elibereaza medicul de medicina muncii fisa de aptitudini pt.un salariat incadrat pe o perioada nedeterminata? Anual? De ex. daca unui salariat i s-a ... (vezi toată discuția)
Neprezentare la locul de munca in timpul preavizului RAMIVA84 RAMIVA84 am si eu o nelamurire: sora mea este in perioada de preaviz.maine este ultima zi dar nu se poate prezenta pentru ca trebuie sa mearga la un interviu pentru un ... (vezi toată discuția)
Dosar penal pentru alcool bugiualina bugiualina ba da domnu gabi am fost obligati sa platim recalcularea dar am cerut o informatie nu sfatul la alcolul sotului (vezi toată discuția)