Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cum recuperez banii de pe concediul medical???
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cum recuperez banii de pe concediul medical???

Nu reusesc sa contactez angajatorul care nu vrea sa-mi plateasca banii aferenti concediului medical, sunt si insarcinata. Celorlalti angajati le plateste salariul. Ce se poate face?
:offtopic: Interventie moderator
Nu mai deschideti mai multe topicuri cu aceeasi problema.
Aveti deja deschis un topic pe Sectiunea Contabilitate Salarii ...urmariti rasunsurile primite pe aceasta sectiune.
www.avocatnet.ro/content/for...