Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... dosar penal pentru alcool
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

dosar penal pentru alcool

ba da domnu gabi am fost obligati sa platim recalcularea dar am cerut o informatie nu sfatul la alcolul sotului
:offtopic: Interventie moderator

Topicul dvs a fost mutat in Sectiunea Codul Rutier, contraventii si probleme conexe... urmariti raspunsurile primite si postati eventualele nelamuriri pe acel topic. Nu mai deschideti alte topicuri.

www.avocatnet.ro/content/for...