avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 618 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... dosar penal pentru alcool
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

dosar penal pentru alcool

ba da domnu gabi am fost obligati sa platim recalcularea dar am cerut o informatie nu sfatul la alcolul sotului
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:13, 9 Ianuarie 2011
:offtopic: Interventie moderator

Topicul dvs a fost mutat in Sectiunea Codul Rutier, contraventii si probleme conexe... urmariti raspunsurile primite si postati eventualele nelamuriri pe acel topic. Nu mai deschideti alte topicuri.

www.avocatnet.ro/content/for...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inscriere sotie in cf ContSters81838 ContSters81838 Buna ziua, In 2004 am achizitionat un teren pe numele meu (mentionez ca sunt impreuna cu sotia mea din 2002) acest teren fiind achizitionat din banii ... (vezi toată discuția)
Ajutor de inmormantare viorel_georgescu53 viorel_georgescu53 Buna dimineata .Am o nelamurire:salariatul caruia I-a decedat mama, este incadrat cu timp partial (2 ore/zi)In regulamentul de ordine interioara este prevazut ... (vezi toată discuția)
Data sfarsit suspendare contract de munca in revisal mariamarineci mariamarineci Buna ziua, Pana cand se face suspendarea cim in revisal daca copilul implineste varsta de 2 ani pe 02.12.2017? este bine sa fac suspendarea pana pe ... (vezi toată discuția)