Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Data sfarsit suspendare contract de munca in REVISAL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Data sfarsit suspendare contract de munca in REVISAL

Buna ziua,

Pana cand se face suspendarea cim in revisal daca copilul implineste varsta de 2 ani pe 02.12.2017? este bine sa fac suspendarea pana pe 03.12.2017 sau 02.12.2017?

Va multumesc!
Suspendarea c.i.m. se va opera in REVISAL la data de sfarsit , data de 02.12.2017.

In data de 03.12.2017, se va relua activitatea daca tatal copilului nu indeplineste conditiile de a beneficia de indemnizatia pentru CCC.
Cornel Vasile, Consilier juridic
:offtopic: Interventie moderator

Nu mai deschideti mai multe topicuri legate de aceeasi problema, intrucat contravine Regulamentului acestui Forum.

Daca aveti nelamuriri legate de raspunsurile primite , puteti intreba in continuare in topicul initial deschis, intrucat acest topic il voi inchide.

Va multumesc pentru intelegere.

Topic initial:

www.avocatnet.ro/content/for...