avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 207 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Data sfarsit suspendare contract de munca in REVISAL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Data sfarsit suspendare contract de munca in REVISAL

Buna ziua,

Pana cand se face suspendarea cim in revisal daca copilul implineste varsta de 2 ani pe 02.12.2017? este bine sa fac suspendarea pana pe 03.12.2017 sau 02.12.2017?

Va multumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 12:06, 4 Februarie 2016
Suspendarea c.i.m. se va opera in REVISAL la data de sfarsit , data de 02.12.2017.

In data de 03.12.2017, se va relua activitatea daca tatal copilului nu indeplineste conditiile de a beneficia de indemnizatia pentru CCC.
Ultima modificare: Joi, 4 Februarie 2016
Cornel Vasile, Consilier juridic
:offtopic: Interventie moderator

Nu mai deschideti mai multe topicuri legate de aceeasi problema, intrucat contravine Regulamentului acestui Forum.

Daca aveti nelamuriri legate de raspunsurile primite , puteti intreba in continuare in topicul initial deschis, intrucat acest topic il voi inchide.

Va multumesc pentru intelegere.

Topic initial:

www.avocatnet.ro/content/for...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contract individual cu timp partial danielanic danielanic Multumesc. Revin cu rugamintea de a imi explica ce se intampla cu plata orelor suplimentare se pot plati sau nu in situatia cim cu timp partial? Deci un cim ... (vezi toată discuția)
Titlul pe pamant spa225 spa225 de unde si cat ma costa sa scot titlul pe pamantul [b]stra stra bunicului[/b] meu? [b]Ca nepot am dreptul? pentru ca alte acte nu sunt.[/b] Este mostenire si ... (vezi toată discuția)
Lamurire partaj vicente73 vicente73 buna seara este prima oara ca intru in an acest sitte.am cateva nelamuriri Am fost casatorit 15 ani si acum am ajuns la situatia de ... (vezi toată discuția)