Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... unde pot gasi formular tip pentru intreruperea ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

unde pot gasi formular tip pentru intreruperea somajului?

sotul meu vrea sa intrerupa somajul ,pentru ca trebuie sa plece peste hotare ,unde as putea gasi formularult tip pentru cerere si as fi interesata daca as putea depune eu cererea deoarece trebuie sa plece urgent
formularele le gasiti pe net sau la oficiul de munca
de regula ar trebui procura speciala notariala pentru a intreprinde actele de administrare
Mergeti la Agentia de Somaj unde au toate formularele necesare.