Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... rate - ce salariu trebuie sa am?
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

rate - ce salariu trebuie sa am?

de cit pot face rata cu salar minim=D>
Intrebati si dvs. la o banca ( sau mai multe).
Cele mai sigure infromatii le aflati de la reprezentantii
bancii de la cre vreti sa lauti imprumutul!
este dificil de spus, in primul rand cele mai multe banci nu accepta venitul minim, apoi se face un punctaj- scoring si in functie de profilul dumneavoastra va incadrati la un anumit grad de indatorare care poate fi de maxim 50% , in cazul dumneavoastra; va recomand sa va interesati la o banca pentru afla cu certitudine ceea ce va intereseaza
Contactati un broker de credite. Ei lucreaza cu majoritatea bancilor de pe piata si va pot sfatui cat mai bine.
Va recomand Alliance Finance Froker, cu care am colaborat si eu.
[ link extern ]
grandanat, utilizator