avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 961 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... rate - ce salariu trebuie sa am?
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

rate - ce salariu trebuie sa am?

de cit pot face rata cu salar minim=D>
Cel mai recent răspuns: grandanat , utilizator 17:09, 6 Septembrie 2010
Intrebati si dvs. la o banca ( sau mai multe).
Cele mai sigure infromatii le aflati de la reprezentantii
bancii de la cre vreti sa lauti imprumutul!
este dificil de spus, in primul rand cele mai multe banci nu accepta venitul minim, apoi se face un punctaj- scoring si in functie de profilul dumneavoastra va incadrati la un anumit grad de indatorare care poate fi de maxim 50% , in cazul dumneavoastra; va recomand sa va interesati la o banca pentru afla cu certitudine ceea ce va intereseaza
Contactati un broker de credite. Ei lucreaza cu majoritatea bancilor de pe piata si va pot sfatui cat mai bine.
Va recomand Alliance Finance Froker, cu care am colaborat si eu.
[ link extern ]
Ultima modificare: Luni, 6 Septembrie 2010
grandanat, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Scoatere de la birou de credite ContSters373867 ContSters373867 Buna seara, numele meu este........ si fac aceasta sesizare uramre a incercari de a rezolva pe cale amiabila o situatie destu de delicata. Am accesat de la ... (vezi toată discuția)
Definire notiunea de co-imprumutat harris_bmb harris_bmb doresc sa solicit un credit prima casa si valoarea ratei reprezinta 25% din venitul meu net pe luna. Deci nu este nevoie ca sotia sa contribuie cu venitul ei ... (vezi toată discuția)
Credite obtinute incorect, dar cu acte in regula oanadumitru1976 oanadumitru1976 Acum un an de zile, am apelat la un broker pentru obtinerea unui credit bancar. Inainte de asta am fost personal la mai multe banci pentru obtinerea unei ... (vezi toată discuția)