Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Schimb valutar si prestari servicii informatice
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Schimb valutar si prestari servicii informatice

Va rog sa ma ajutati cu particularitati juridice si contabile (monografii) referitoare la soc.com. de schimb valutar si soc.com de prestari servicii informatice.
este prea generala tema; reveniti , va rog ,cu chestiuni punctuale