Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... taxa poluare
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

taxa poluare

Buna ziua.Am trimis dosarul pentru chemare in judecata a Administratiei Fiscale pentru recuperare taxei de poluare la Tribunal,prin posta,dupa ce am sunat in prealabil si mi s-a spus ca se poate si asa.Mentionez ca am pornit pe cont propriu.Va rog sa-mi spuneti cand trebuie sa platesc taxa de timbru judiciar?In cuantum de cat?De la Tribunal mi s-a spus ca voi primi citatie acasa.Pot sa solicit judecarea in lipsa?Multumesc!
4 lei taxa timbru-se plateste pana la primul termen de judecata,
se poate solicita judecarea in lipsa;