avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 827 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general state nedepuse la ITM
Discuție deschisă în Contabilitate în general

state nedepuse la ITM


AM RUGAMINTEA SA-MI RASPUNDA SI MIE CINEVA AM DEPUS ON_LINE DECLARATIA LA ITM
DAR NU AM DEPUS STATELE DE PLATA DE UN AN CONTABILA NU A DEPUS DECIT DECLARATIA ON LINE
CE SE VA INTIMPLA SI DACA ESTE O AMENDA SI DECIT ESTE VREAU SA STIU MULTUMESC

Cel mai recent răspuns: stefan_constanta , utilizator 14:44, 6 Septembrie 2010
POATE TE LIPESTI DE SEFU SI TE IARTA IN SENSUL CA ITI DA DOAR AVERTISMENT.
AM AVUT O SIT. ASEMANATOARE LA INCEPUTUL ANULUI 2009, CONTABILA S-A IMBOLNAVIT DE CANCER SI NU A MAI PUTUT FACE TOTUL, AM MERS DIN PROPRIE INITIATIVA LA ITM SI I-AM EXPLICAT EXACT SIT.M-A TRIMIS LA UN INSPECTOR ACOLO SA-MI FACA P.V.IN CARE S-AU CONSEMNAT MAI MULTE CHESTII(CA NICI DECL.NU ERAU DEPUSE) IAR LA TERMENUL STABILT DE ACESTA AM FACUT TOTUL SI DE ATUNCI LE DEPUN LUNAR SI E OK.
MAI E SI REVISAL-UL LA ITM !!!
MULTUMESC MULT PENTRU RASPUNS

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Transmitere revisal AnnaM AnnaM Exista modificari cu privire la transmiterea revisalului? Potrivit HG 161/2006 registrul se transmite la inspectoratul teritorial de munca în format ... (vezi toată discuția)
Neoperare in carnetul de munca mihaela0926 mihaela0926 Buna ziua, Va rog sa-mi dati un sfat cu privere la situatia pe care o prezint mai jos: Sunt angajat la o un SRL cu contract de munca de 6 ani si saptamana ... (vezi toată discuția)
Incetare cim in perioada de proba surdoiu surdoiu Buna ziua, Va rog frumos sa ma indrumati in urmatoarea problema: - am angajat o persoana cu cim, a venit o zi, dupa care a spus ca ea nu se mai poate ... (vezi toată discuția)