Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general state nedepuse la ITM
Discuție deschisă în Contabilitate în general

state nedepuse la ITM

AM RUGAMINTEA SA-MI RASPUNDA SI MIE CINEVA AM DEPUS ON_LINE DECLARATIA LA ITM
DAR NU AM DEPUS STATELE DE PLATA DE UN AN CONTABILA NU A DEPUS DECIT DECLARATIA ON LINE
CE SE VA INTIMPLA SI DACA ESTE O AMENDA SI DECIT ESTE VREAU SA STIU MULTUMESC

POATE TE LIPESTI DE SEFU SI TE IARTA IN SENSUL CA ITI DA DOAR AVERTISMENT.
AM AVUT O SIT. ASEMANATOARE LA INCEPUTUL ANULUI 2009, CONTABILA S-A IMBOLNAVIT DE CANCER SI NU A MAI PUTUT FACE TOTUL, AM MERS DIN PROPRIE INITIATIVA LA ITM SI I-AM EXPLICAT EXACT SIT.M-A TRIMIS LA UN INSPECTOR ACOLO SA-MI FACA P.V.IN CARE S-AU CONSEMNAT MAI MULTE CHESTII(CA NICI DECL.NU ERAU DEPUSE) IAR LA TERMENUL STABILT DE ACESTA AM FACUT TOTUL SI DE ATUNCI LE DEPUN LUNAR SI E OK.
MAI E SI REVISAL-UL LA ITM !!!
MULTUMESC MULT PENTRU RASPUNS