Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... spor conditii deosebite
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

spor conditii deosebite

Buna dimineata...As vrea sa stiu daca se poate ca sporul de conditii deosebite sa fie incluse in salar....Eu stiammca trebuie sa apara o rubrica separata pe fluturas la fel cum apare si sporul de vechime......Multumesc....
Buna dimineata !
Precizati , va rog, daca este vorba despre domeniul bugetar sau privat .
E ste vorba de o S.C.
ar trebui sa fie specificat in c.i.m. separat la rubrica prevazuta in acest sens prin urmare da trebuie evidentiat separat si in fluturasul de salariu.
problema e ca lucrez in conditii deosebite de la 01.04 si abia de la 01.08 sunt acordate......