Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... salarizare functionari publici
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

salarizare functionari publici

referent asistent treapta II grad 3 vechime 15% - administratie publica locala , comuna sub 3000 locuitori va rog calcul salariu brut daca poate cineva sa ma ajute
va multumesc!
731 RON inainte de taierea cu 25%, 600 Ron dupa taiere (brut).