Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Alocatia europeana
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Alocatia europeana

Buna ziua.As dori sa aflu unde ma pot adresa pentru a putea afla ce s-a intamplat cu dosarul depus pentru alocatia europeana si de ce nu primesc nici banii si nici raspuns de la nimeni.Mentionez ca lucrez in Austria ca ingrijitoare batrani,am plecat prin intermediul unei firme din Austria,care mi-a si trimis formularele pentru alocatie,dar nestampilate motivand ca ei nu sunt angajatori,ei doar imi cauta loc de munca contra unui comision.Formularele au fost complectate si trimise de catre agentia judeteana de ajutor social Timis la adresa de la Salzburg,pe care am primit-o de la firma.Dosarul a fost trimis la Salzburg in data de 2-05-2010 si de atunci am primit nici un raspuns.In speranta ca cineva ma va ajuta Va multumesc anticipat
la institutiile abilitate din salzburg trebuie sa va adresati..aici, in afara de o mica indrumare nua vem ce sa facem ptr dvs