Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... izolatie exterior
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

izolatie exterior

Nu am primit nici un raspuns in legatura cu izolarea uscatorieii exterior ,am izolat-o singura desi suntem 3 vecini la parter care o folosim ,
Incercati o intelegere amiabila cu vecinii ...nu credeti ca judecata e singura solutie pt ca nu ii sigur ca o sa ii puteti obliga la plata lucrarii.Cel mai bine intelegetiva si explicati-le nevoia si costul izolarii.
mariafusu a scris:

Nu am primit nici un raspuns in legatura cu izolarea uscatorieii exterior ,am izolat-o singura desi suntem 3 vecini la parter care o folosim ,

Pe cine ati intrebat si ce ati intrebat ca sa primiti un raspuns?
Acum daca nu ati primit raspuns la ceva, aici ce intrebati? Ce sa intelegem?