Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... FRAUDA OKAZII.RO
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

FRAUDA OKAZII.RO

Buna ziua,acum 2 zile am comandat de la un tip de pe okazii.ro niste blugi cu 1 mil...avand poza la ei,am cerut marimea 30,avea 90% calificative pozitive,mi-a trimis cu ramburs,am dat banii...am ridicat coletul..si cand ajung acasa...observ ca defapt sunt alti blugi....cu totul altii,si plus ca erau purtati si intr-o stare jalnica...vreau sa va intreb ce as putea face...pentru a-mi recupera banii,pe colet apare adresa respectivului.astept pareri.

Multumesc anticipat.
Am comandat produse ikea, le-am platit in avans si au venit cratite si obiecte de portelan ambalate numai in hartie sparte si lovite pe care userul okazii.ro birkenstock a zis sa le returnez dar nu a ridicat coletul si nu mai raspunde de nici un fel cel care se da reprezentant ikea pe
www.okazi.ro birkenstock: [ link extern ] &

Stupefiant okazii imi inchide contul si sterge calificativul meu desi am trimis dovezi, chitante postale, poze cu obiectele distruse ...