Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general ajutor de minimis
Discuție deschisă în Contabilitate în general

ajutor de minimis

Stie cineva cui ma pot adresa pentru ajutor de minimis prevazute in HG nr.1164/2007. am o firma de contabilitate infiintata anul acesta si m-ar interesa sa stiu care este institutia la care gasesc formulare si informatii
Va multumesc
Eu stiu ca Autoritatea pentru Valorificarea Activelor Statului este furnizor pentru măsurile de ajutor de minimis.
ordinul 413/2008 ajutoare minimis pt microintreprinderi
Daca veti defila putin pe internet , veti vedea ca aceste ajutoare de minimis s-au epuizat inca inainte sa fi aparut normele .Suna doar frumos.