Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ECHIVALENTUL STUDIILOR MILITARE IN VIATA CIVILA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ECHIVALENTUL STUDIILOR MILITARE IN VIATA CIVILA

AS DORI SA STIU DACA POT OBTINE UN ACT DIN CARE SA REIASA CA STUDIILE EFECTUATE LA SCOALA DE OFITERI SIBIU (PROMOTIA 1990) AU UN CORESPONDENT IN VIATA CIVILA. UNITATEA MILITARA DE LA CARE AM PLECAT NU MI-A PUTUT DA NICI O LAMURIRE IN ACEST SENS. VA MULTUMESC !
Multumesc mult pentru raspuns. Pare foarte complicat si nu stiam ca exista acest COR care mai bine nu exista, atata timp cat nu se gaseste raspuns la o intrebare simpla. Voi incerca la Resurse umane si sper sa primesc un raspuns.