Forum Discuţii diverse Sugerează-ne un subiect de articol Articole de calatorie
Discuție deschisă în Sugerează-ne un subiect de articol

Articole de calatorie

Eu umblu destul de mult prin lume si de multe ori am nevoie sa stiu locuri pe care as putea sa le vizitez in timp ce fac ce am de facut unde merg :D. Stiu ca e greu, dar nu puteti face o rubrica de calatorii? Am vazut ca sunt comentarii de la multi utilizatori aici, poate comenteaza si ei si ne impartasim impresiile despre calatoriile noastre.

O sa revin cu un topic despre China. N-am vazut decat zona super industrializata din sud est, in special Shanghai si am vazut si Guangzhou. Formidabile :O
Aici este deschis un subiect de gen… Sunteti liber sa continuati, chiar daca titlul nu e tocmai… “adecvat”… dar este despre calatorii:

www.avocatnet.ro/content/for...

P.S. Titlul topicului poate fi modificat, daca se “aduna” mai multi amatori.