Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Admisibi
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Admisibi

Buna ziua
Este legal ?
Parati - subsemnatul si institutie publica
Reclamant - Parchetul
Este admisibila urmatoare speta ?
Paratul solicita instantei prin intampinare, admisibilitatea cererii parchetului ca fiind legala, este de mentionat faptul ca institutia care solidarizeaza cu Parchetul nu a depus in instanta nici o cerere prin care solicita anularea unui inscris eliberat tocmai de institutia parata, inaintea parchetului, iar in cazul de fata , ulterior cererii parchetului solicita de asemenea anularea unui inscris ???

Va multumesc
instanta nu a invocat din oficiu exceptia inadmisibilitatii cererii ? eu opinez ca cererea e admisibila.
Ceea ce ati scris mai sus ... e o varza ... nu se intelege nimic. Spuneti-ne despre ce este vorba si va raspundem. Incercati sa punctati urmatoarele:
- Anularea carui inscris o cere Parchetul ?
- Despre ce fel de institutie este vorba