Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... comisioane credit
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

comisioane credit

Buna ziua,
As vrea sa ma lumineze si pe mine cineva
Am credit si in componenta lui intra si un comision de risc de vreo 103 lei
Ideea este ca acum , odata cu aplicareaOrdonantei 50/2010 acest comision va ramane sau ...va iesi
Multumesc
probabil ca veti pati si dvs ce patesc si restul ,adica vor redenumi comisionul de risc in comision de administrare.