Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... reziliere contract vodafone
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

reziliere contract vodafone

conf. legii 161/2010 mai trebuie sa platesc taxa de reziliere
Depinde.
Da, in cazul in care la incheierea abonamentului ati beneficiat de vreo oferta sau promotie, in cazul in care solicitati rezilierea inainte de implinirea termenului contractual
Drepturile partilor referitoare la o justa despagubire nu vor fi afectate in cazul denuntarii unilaterale