Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Despre CAS..
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Despre CAS..

Buna seara, as dori daca se poate un raspuns despre ce trebuie sa plateasca acum angajatul si ce trebuie sa platesca angajatorul, ma refer la asociatii de proprietari respectiv ce trebuie platit ptr. administrator si femeia de serviciu si cetrebuie sa platesca asociatia-angajatorul. multumesc.#-o:O
M u l t u m e s c !!!!!
In cazul conventiei civile se calculeaza si se plateste doar impozitele datorate de catre angajat fara a se mai calcula si impozitele datorate de asociatie?