Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... fals in acte si marturie micinoasa
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

fals in acte si marturie micinoasa

va rog sa-mi raspundeti daca am sanse de reusita in a acuza partea adversa pentru fals si marturie mincionasa, avand in vederea ca in decizia pe care am primit-o, intre altele, instanta afirma urmatoarele :declaratiile asa zisilor martori prezenti la incheierea contractului urmeaza a fi inlaturate in intregime, aceste probe ridica mari semne de intrebare legate de obiectivitatea celor care au depus marturie.
este vorba de un c-v semnat in fals pe care partea adversa l-a sustinut cu martori cu toate ca am demonstrat prin experttiza grafologica falsitatea acestuia. martorii au declarat totusi ca au fost de fata. este normal sa scape asa usor daca nu s-a tinut cont de declaratiile lor?
aveti posibilitatea formularii unei plingeri penale bazindu-va pe expertiza grafologica administrata. succesul demersului depinde de modul in care este pusa problema si administrarea probelor in sustinerea afirmatiilor. luati legatura cu un specialist, singurul care va poate sfatui si ajuta in concret.
azi am trecut pe la un specialist care m-a descurajat din prima. o sa mai caut si pe altcineva sa aflu si alte opinii. trebuie sa existe o solutie. multe multumiri pentru amabilitate.
puteti sa va inscrieti in fals.aveti toate sansele sa castigati.
multumesc mult. puteti detalia?