Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... cum ma pot verifica la biroul de credit
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

cum ma pot verifica la biroul de credit

Cu o simpla cerere.

S.C. Biroul de Credit S.A.

Adresa: Strada Sfânta Vineri nr.29, sector 3, Bucureşti, România
Capital social: 4.114.615,20 lei

Tel: 021 3110267/ 021 3104260 - informatii despre eliberarea Situaţiei înscrierii la Biroul de Credit

E-mail: situatie@birouldecredit.ro - pentru eliberarea Situaţiei înscrierii la Biroul de Credit

office@birouldecredit.ro

Av. Adrian Albu SCA MOROIANU, ALBU & IORDANESCU