Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Furt in Elvetia
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Furt in Elvetia

prietna mea a fost prinsa in aeroport din zurich cu 200 de parfumuri in geanta cum pot sa fac sa o scot din arest
minori sunt pana la 21 de ani acolo mai intereseazate si tu putin
i-a legatura cu un avocat din Elvetia, iti dau un link: [ link extern ] .
am luat nu poate face nimica daca nu poate lua legatura cu ia