avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1240 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Inchisoare Amberg
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Inchisoare Amberg

Buna seara, sotul meu este la inchisoare in Amberg. Din ce mi a spus ofiterul care se ocupa de caz, a fost prins in masina cu inca un prietn cu droguri. Cum as putea sa iau legatura cu el, cei din inchisoare nu vor sa imi dea detalii pentru ca nu stiu germana si daca suna altcineva si vorbeste in germana nu vor sa spuna nimic. Cum as putea sa gasesc un avocat?
Cel mai recent răspuns: Adriana1223 , utilizator 20:04, 31 Octombrie 2018
Daca nu are bani de avocat, va primi unul din oficiu.
Dupa o perioada o sa i se permita sa sune.
Buna seara. Am și eu o întrebare, iubitul meu a fost Arestat acum 9 luni in Cehia din cauza transportului de imigranți, el e complice nu are permis de tir și nici nu era angajat la firma respectiva el doar stătea in dreapta, știu ca și el tot vinovat este dar cred ca nu in aceeași măsura ca ceilalți 3 .... după 3 luni l au mutat in penitenciarul din Amberg și nu l au judecat pana acum, cat va mai dura pana îl vor judeca si cati ani ii va da sentința ?
Ultima modificare: Miercuri, 31 Octombrie 2018
Adriana1223, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua,prietenul meu a furat o mașină are 33de ani era treaz ... Craxxx Craxxx Buna ziua,prietenul meu a furat o mașină și nu are carnet de conducere are 30 de ani era treaz ,imediat din câte am înțeles l a prins poliția,nu are ... (vezi toată discuția)
Furt din magazin germania ContSters211056 ContSters211056 Un prieten a fost prins in Germania ca a furat dintr-un magazin de haine impreuna cu un alt baiat. Momentan este inchis in Germania, dar nu stiu pentru cat ... (vezi toată discuția)
Trafic de persoane in ungaria lise lise Buna seara,Fratele meu este arestat in ungaria pentru trafic de persoane.Ce ar trebui sa fac?El este arestat de 14 zile.Ar trebui sa ii dea drumul si sa ii ... (vezi toată discuția)