Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... poprire pe somaj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

poprire pe somaj

am o rata la un car ifn.am depus somajul din septembrie.poate solicita de la car ifn sa imi faca poprire pe somaj a ratei lunare. va multumesc anticipat.
Indemnizatia de somaj nu se popreste.