Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Help
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Help

Daca sunt functionar public pot legal sa fiu lector in programe de formare profesionala, organizate de un ONG, in legatura cu domenil meu de activitate (de ex. daca lucrez la o Agentie de Mediu pot fi lector in sortarea deseurilor reciclabile ?) ?
Aceasta actuivitae este considerata a fi una didactica ?
Multumesc frumos !
Da, puteti fi lector in programe de formare profesionala ....
Multumesc frumod !