Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... admitere in magistratura noiembrie 2010
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

admitere in magistratura noiembrie 2010

oare se mai da anul asta examen de admitere in magistratura?
este vreo sansa sa nu se dea?
Buna seara .
S-a stabilit parca ,sa se mai dea o sesiune de admitere la INM in ianuarie 2011.
Marius Bote .
bote marius a scris:

Buna seara .
S-a stabilit parca ,sa se mai dea o sesiune de admitere la INM in ianuarie 2011.
Marius Bote .

Era vorba de admiterea la magistraura nu la INM
Buna ziua .
Adica pentru cei cu vechime ?
bote marius a scris:

Buna ziua .
Adica pentru cei cu vechime ?
Da, pentru cei cu vechime
Urmeaza sa se anunte concursul......daca se mai organizeaza